«تحقیق یار» به آموزش دانشجویان متعهد است !
خیلی از دانشجویان، وقتی برای انجام کارهای پروپوزال و پایان نامه شان به موسسه یا سایت اینترنتی " تحقیق یار " مراجعه می کنند، یک سوال مشترک دارند: «ما چطور می توانیم برای جلسه دفاعیه خودمان را آماده کنیم و به سوالات استادان پاسخ بدهیم؟»
این سوال مهم است؛ چرا که اگر دانشجو بهترین پایان نامه را هم نوشته باشد، اما نتواند از تحقیقش در جلسه دفاعیه دفاع کند و جواب سوالات استاد داور را بدهد، نمره کامل را نمی گیرد. به همین دلیل، موسسه خود را نسبت به کار دانشجویان مسئول و متعهد می داند. دانشجویی که به دلایل مختلف نمی تواند تمام وقت، کار پایان نامه شان را انجام دهد، دست کم لازم است در قالب جلسات آموزشی و توجیهی، از مسائل و مطالب تحقیقش اطلاع پیدا کرده و قادر باشد سوالاتی مثل هدف و پرسش و روش و یافته ها و نتایج و غیره را پاسخ دهد. از نگاه ما، دانشجو، حتی اگر نتواند پایان نامه اش را خودش بنویسد، حداقل باید نسبت به محتوای کارش تسلط کافی را داشته باشد تا هم در زمان دفاع از عهده ارائه پایان نامه بربیاید، و هم اینکه به طور کلی، به عنوان یک دانشجوی مقطع ارشد یا دکتری، از اصول و روش های نگارش پژوهش و تحقیق اطلاع داشته باشد.
در همین رابطه ما در سایت " تحقیق یار ".. " www.tahghighyar.com " مطالب آموزشی مفید و کارآمدی را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید با مطالعه آنها در جهت پیشرفت سطح دانش خود قدم بردارید.
به همین منظور، زمانی که ما مسئولیت یک پروپوزال یا پایان نامه را بر عهده می گیریم، از همان ابتدا زمان هایی را برای جلسات مشاوره و توجیه و آموزش دانشجو تعیین کرده و تلاش می کنیم دانشجو را در طول مدت انجام کار، تحت هدایت و راهنمایی و آموزش قرار دهیم. از دید ما، موضوع پایان نامه، صرفا یک بار آزاردهنده بر دوش دانشجو نیست، بلکه پایان نامه، یک راهکار عالی برای آماده سازی دانشجوست تا با آگاهی نسبت به اصول روش تحقیق، به صورت حرفه ای پا به دنیای تحقیق و پژوهش بگذارد.

www.tahghighyar.com